.

.

Џуниор Тркалање Зафатен Автобус

Џуниор Тркалање Зафатен Автобус

DEN 944.00
Износ

АЛЕКС Џуниор Тркалање Зафатен Автобус обезбедува бебиња со толку многу да се направи! Сврти, спин, флип и се тркалаат! Овој дрвен училишен автобус има лавиринт со заоблени зрна, ѕирка во лизгачи на прозорци, вртење плочки за слики, опрема за предење, огледало и тркалачки тркала. Тоа?е одлична играчка за рано учење за развој на визуелна стимулација, координација на рацете и очите и причина и последица. Мерки 9.5?Х х 10.5?Л х 5.5?В. Се Препорачува за деца на возраст од 10 месеци и постари. Мониста во автобусот оди круг и круг. Забавни шарени активности на секоја страна. ПАЛ Награда, Изборот На Родителите Одобрени Награда И Схоластички Родител И Дете Магазин Златна Ѕвезда играчка добитник. Вклучува дрвен училишен автобус со лавиринт со заоблени зрна, ѕирнете во лизгачи на прозорци, вртење плочки за слики, опрема за предење, огледало и тркалачки тркала. Се препорачува за деца на возраст од 10 месеци и постари.

R

Им се допаѓа и на купувачите