.

.

Замислете Следна Моќ Ренџерс Жолта Ренџер И Сабретут Зорд

Замислете Следна Моќ Ренџерс Жолта Ренџер И Сабретут Зорд

DEN 206.08
Износ

Моќниот Морфин Жолта Моќ Ренџер и нејзиниот Сабертут Тигар Динозорд се подготвени за битка против непријателите какоitа Репулса и Голдар! Кога битката станува сериозна, само свртете ја Подлогата за Напојување за да го активирате дејството на чепкање На Динозордите и притиснете копче за да испукате проектили од фрлачот на грб. Младите обожаватели На Моќ Ренџерс ќе сакаат повторно да ги прикажуваат битките сцени од Моќното Тв шоу И Филмови На Морфин Пауер Ренџерс! Замислете Следна Моќ Ренџерс Жолта Ренџер И Сабретут Зорд : Возраст : 3-8Ј. Свртете Ја Подлогата За Напојување за да го активирате дејството на тигарот На сабја Тигар Динозорд!. Притиснете го копчето за да испукате проектили!. Вклучува Сабертут Тигар Динозорд, Моќен морфин Жолта моќ ренџер фигура, проектил фрлач и 2 проектили. Додај Други Замислете Моќ Ренџерс играчки за некои морфиномни акција спакувани авантури! (Секој продаден одделно и предмет на достапност .).

R

Им се допаѓа и на купувачите