.

.

Фишер-Замислете Ја Следната Моќ Ренџерс Блу Ренџер И Трицератопс

Фишер-Замислете Ја Следната Моќ Ренџерс Блу Ренџер И Трицератопс

DEN 639.84
Износ

Дозволете му на вашето дете да ја заштити земјата од злите сили Со Оваа Цена На Фишер Замислете Ги Следните Моќни Ренџери Блу Ренџер и Трицератопс. Кога е време за битка, само свртете ја подлогата за напојување за да го активирате дејството На главата На Трицератопс. Можете исто така да притиснете копче за да испукате проектили од двојните фрлачи на неговиот грб. Играчката за учење По Цена На Фишер ќе му овозможи на вашиот мал обожавател На Моќ Ренџер повторно да ги донесе битките сцени од МОЌНОТО Тв шоу И филмови На Морфин Пауер Ренџерс. Овој сет на активности вклучува Трицератопс Динозорд, Моќна фигура На Ренџер Со Морфин Сина Моќност, два фрлачи на проектили и три проектили. Оваа Замислена Играчка Може да се совпадне со други Комплети За Моќни Ренџери за да се создадат Некои Моќни морфински авантури преполни со акција. Ова дуо може да го собере и прикаже колекционер на играчки или да го игра млад обожавател На Моќ ренџер. Фишер-Цена Замислете Следната Моќ Ренџерс Сина Ренџер И Трицератопс може да се направи идеален подарок за вашиот млад Ентузијаст Моќ Ренџер или играчка колектор. Фишер-Цена Замислете Ја Следната Моќност Ренџерс Блу Ренџер И Трицератопс : Свртете Ја Подлогата за Напојување за да го активирате дејството на удирање со глава. Притиснете го копчето за да пукате проектили. Моќниот Ренџер Со Сина Моќност Морфин се вклопува на грбот На Динозорд. Фишер-цена учење играчка вклучува Трицератопс Динозорд, Моќен морфин Сина моќ ренџер слика, 2 проектил фрлачи и 3 проектили. Додади го ова дуо на Други Замислете Моќ Ренџерс играчки за некои морфиноминална акција спакувани авантури (секој продаваат одделно и предмет на достапност).

R

Им се допаѓа и на купувачите