.

.

Пријатели НА Природата 3д Диносаурус Подна Загатка

Пријатели НА Природата 3д Диносаурус Подна Загатка

DEN 560.00
Износ

Искусете практично учење СО Сложувалката НА Подот ОД 4м 3Д Диносаурус. Создадете праисториска сцена за играње со оваа тродимензионална загатка на подот. Оставете ја имагинацијата на вашето дете да дивее со оваа колекција загатки. Забавувајте се на спиење, роденденски забави и многу повеќе со шест 3Д загатки, една рамна загатка од 9 парчиња и упатства Придружете се во забавна активност за дождливи денови со овој забавен комплет. Овие загатки се препорачуваат за деца 4 и нагоре. Создадете праисториска сцена за играње со оваа тродимензионална загатка на подот. Оставете ја имагинацијата на вашето дете да дивее со оваа колекција загатки. Забавувајте се на спиење, роденденски забави и многу повеќе со шест 3Д загатки, една рамна сложувалка од 9 парчиња и упатства. Придружете се во забавна активност за дождливи денови со овој забавен комплет. Се препорачува за возраст од 4 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите