.

.

+Декер Помлад Појас Игра Градежна Алатка Во Собата

+Декер Помлад Појас Игра Градежна Алатка Во Собата

DEN 3.00
Износ

Комплетот Појас За Алатки Црна И Декер доаѓа со се што му треба на еден млад столар! Реалниот ремен за алат за ткаенина може да ги собере вашите омилени алатки За Црна И Декер за возбудливо искуство во градежништвото за играње. Вклучува различни популарни алатки и игра заштитни очила. Користете го чеканот за да внесете клинци во парчето дрво или користете шрафцигер и завртки. Доаѓа и со 2 различни клучеви за вкупно 11 алатки и додатоци. Користете го ременот за алат за ткаенина за да ги држите вашите омилени алатки. Вклучува Заштитни Очила, Чекан, Шрафцигер Филипс и 2 Клучеви. Вклучува и 1 парче дрво, 2 завртки и 2 клинци. Возраст : 3+ години.

R

Им се допаѓа и на купувачите