.

.

Епл Гледајте Серија 1 - & СЕ

Епл Гледајте Серија 1 - & СЕ

DEN 143.84
Износ

Останете класични, останете стилски Со Бендот За Часовници ОД Челична ЈАМКА лаут за Apple Watch. Изработена од ткаена мрежа од нерѓосувачки челик која е изградена да трае, Челичната Јамка е дизајнирана да се прилагодува без напор за совршено да се вклопи на вашиот зглоб. Врвна нерѓосувачка мрежа. Лесно за прилагодување. Силна магнетна затворач. Дизајн што дише.

R

Им се допаѓа и на купувачите