.

.

Благородна куќа eralералд 6 '2,5' вештачко дрво нандина, зелено

Благородна куќа eralералд 6 '2,5' вештачко дрво нандина, зелено

DEN 1199.84
Износ

Не е потребен зелен палец кога ќе го вклучите ова прекрасно и реално бамбус дрво во вашиот дом. Пред-засилен за погодност и лесна употреба, ова факс растение е исто толку напорно колку што е прекрасно. Деликатни, животни лисја и стебла слични на трска му даваат на ова вештачко дрво детален и веродостоен изглед. Вклучувањето во кој било простор е лесно - само ставете го во собата и восхитувајте се! Без разлика дали претпочитате фарма, бохо или современа естетска, ова растение е сигурно да го надополни вашиот постојен декор. Нобл куќа eralералд 6 'x 2,5' вештачко дрво Нандина, зелена : Вклучува : едно (1) дрво. Материјал : пластика. Материјал за рамки : железо. Боја : Зелена. Заврши од тенџере : Црна. Не е потребно собрание. Мали димензии : 29,50 инчи длабоко x 31,50 инчи широк x 47,20 инчи висок. Средни димензии : 31,50 инчи длабок x 31,50 инчи широк x 59,10 инчи висок. Големи димензии : 31,50 инчи длабок x 43,30 инчи широк x 70,90 инчи висок.

R

Им се допаѓа и на купувачите