.

.

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „јоргованите“ флорали - сива, бела

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „јоргованите“ флорали - сива, бела

DEN 3.00
Износ

Јоргованот, е вешто изработено уметничко дело од земја/урда од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и цветен дизајн со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно обесеност. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност Патници „јорговани“ флорали - сива, бела.

R

Им се допаѓа и на купувачите