.

.

Единствени поволни цени за кратки ракави за машка лента за кратки ракави на плажа кошули со плажа

Единствени поволни цени за кратки ракави за машка лента за кратки ракави на плажа кошули со плажа

DEN 399.84
Износ

Меката и лесна ткаенина на кошулата обезбедува удобно искуство со носење. Прави облик на тело и слободно движење за да се намали воздржаноста, исто така може да ја покрие формата на телото за удобност. Кошулите со кратки ракави со едно гради може да се носат внатре и надвор, можете да носите елек внатре, или како кратки ракави да го носат директно. Вертикално шарена кошула со фармерки, комбинезони, панталони од плажа, обични панталони, ленти панталони и панталони, за да се создаде поинаков стил на носење. Шарените кошули се погодни за Денот на таткото, празници, прошетки, забави и прилики на отворено, како што се плажа, кампување и улично снимање. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите - Ширина на рамото Должина на ракавот - - 39 3/4 18 1/8 - 8 5/8m - 43 1/4 - - 19 5/8 - 9 1 /2 L 46 7/8 21 1/4 - 10 1/4 уникатни поволни цени за кратки ракави за машки шари за кратки ракави Долу кошули на плажа жолта/бела : 90% полиестер, 10% памук . жолто бело/црвено бело : 100% полиестер. Кратки ракави. Затворање на копчињата. Дизајн на печатење ленти. Увезени. Машинско миење ладно однадвор. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи голем.

R

Им се допаѓа и на купувачите