.

.

Жени Плус Големина Секси Исечок На Градите Фустан Со Долг Ракав Фустан Со Молив

Жени Плус Големина Секси Исечок На Градите Фустан Со Долг Ракав Фустан Со Молив

DEN 362.24
Износ

Модни Жени Плус Големина Секси Исечок На Градите Фустан Со Молив Со Долги Ракави Е парчето што го баравте. Моден плисиран дизајн и лабави детали, ви даваат удобност и стил што ви требаат. Должина На Фустанот : Кратка. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Памук. Модел : Цврст. Стил : Фустан Со Молив. Повод : Повик. Сезона : umn. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот плус Големина. Молив Фустан. Долг Ракав Фустан. Градите Исечени Фустан. Секси. Цврст Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите