.

.

Графички сет на резервоарот за вратот без ракави на екипажот на гаранмалс, поставен

Графички сет на резервоарот за вратот без ракави на екипажот на гаранмалс, поставен

DEN 2.67
Износ

Измешајте и одговарајте ја неговата гардероба за симпатичен и удобен изглед од garanimals! Вашето малечко ќе сака да ја тресе оваа облека поставена насекаде! Без разлика дали е играч или на игралиште, вие сте мали ќе бидат најдобро облечени со овој изглед од Garanimals. Пријатно и симпатично, сите со леснотија! Измешајте и совпаѓајте се помеѓу сите наши симпатични парчиња за одлична облека! Сетот за облека со 5 парчиња вклучува : три резервоари на Jerseyерси, солиден залепен краток и кратко за обесени Jerseyерси. Инженерски резервоар за дрес на ленти : 60% памук 40% полиестер. Графички резервоар за дрес : 60% памук 40% полиестер. Цврст залепен краток : 95% памук 5% спандекс. Цврст Jerseyерси HD краток : 60% памук 40% полиестер. Цврст резервоар за Jerseyерси : 60% памук 40% полиестер. Увезени. Гаранимали.

R

Им се допаѓа и на купувачите