.

.

Сеико Модерен Маратон Дигитален Звучен Сигнал Будилник Црн Дигитален QHL091YLH

Сеико Модерен Маратон Дигитален Звучен Сигнал Будилник Црн Дигитален QHL091YLH

DEN 959.84
Износ

За спортски ентузијасти. Внесете ја возбудата на стадионот во вашиот дом. Сеико Ограничено Издание Модерен Маратонски Будилник е уникатен будилник инспириран од маратонски тајмер. Ова е реплика на професионалниот тајмер На Сеико во жолта и црна боја. Ова ограничено издание колектор часовник нуди бројни функции. Ќе ви се допадне алармот за избор во 3 оригинални звуци. Тајмерот за одбројување е забавна карактеристика што е малку тешко да се најде. Стоперка за да можете да измерите колку време е потребно за извршување на задачата. Плус, ќе најдете автоматско запирање на алармот на 5 минути. Аларм опремен со функција за одложување, кога ви требаат само уште неколку минути. Фина календар, и бирајте светлина. Прави совршен аларм за патување бидејќи патува лесно и поради уникатната форма, тешко е да се остави зад себе. Напојува со 2 batt батерија (вклучени). Вкупни димензии : 2,32 Х 5,12 Х 1,89 инчи. Сеико Модерен Маратон Дигитален Звучен Сигнал Будилник Црна. Дигитален дисплеј со 3 оригинални алармни звуци. Функција за автоматско запирање на алармот. Одложи. Светлина. Календар. Стоперката. Одбројува тајмер. Напојува со 2 batt батерија (вклучени). Вкупни димензии : 2,32 Х 5,12 Х 1,89 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите