.

.

Иопко Машки Шорцеви Машки Летни Лежерни Цврсти Кратки Панталони Мушка Врвка Кратки Панталони Џеб За Панталони Кратки Панталони Товарни Панталони За Мажи

Иопко Машки Шорцеви Машки Летни Лежерни Цврсти Кратки Панталони Мушка Врвка Кратки Панталони Џеб За Панталони Кратки Панталони

DEN 303.84
Износ

Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функцијаизгледа одлично со врвот и кошулите итн.82" Должина : 59cm/23. Големина : XL Половината : 98-110cm/38.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.94 "Колк : 109см/42.Можете да подготвите уште неколку пара од овие панталони, и тие ќе бидат многу удобни во текот на летото. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите