.

.

Примарно Злато Каратно Жолто И Бело Злато Полирано И Дијамантско Сечење Фенси Нараквица Со Монистра

Примарно Злато Каратно Жолто И Бело Злато Полирано И Дијамантско Сечење Фенси Нараквица Со Монистра

DEN 2.67
Износ

Додадете допир на блескава елеганција во вашиот ансамбл носејќи ја оваа прекрасна нараквица. Изработена од 14 каратно жолто и бело злато, оваа грациозна нараквица долга 7,5 инчи содржи мониста за дизајн со дијамантски крој за шармантен изглед. Заедно со висока полирана завршница за траен сјај, оваа нараквица е обезбедена со фенси јастог затворач за совршено вклопување.Метална Тежина : 2,25 Грама Тип на накит : Стил На Финиш : Стил На Ролобрацела : Фенси Нараквица Со Монистра Завршница На Накит : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Фенси Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто И Бело Златни Димензии : 7,5-инчен х 1,25 мм Нараквица, 4мм шарм шупливи вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Италија Полиран, Рачно Изработен, Фенси Јастог, 14к Двобоен.

R

Им се допаѓа и на купувачите