.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност 29 Платнена Уметност Од Наташа Вескоут

Заштитен знак Ликовна Уметност 29 Платнена Уметност Од Наташа Вескоут

DEN 688.00
Износ

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "29" Платнена Уметност Од Наташа Вескоат : Уметник : Наташа Вескоат. Предмет : Пејзаж. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите