.

.

Кларксон Небраска Одличната Налепница За Винил Налепница На Отворено

Кларксон Небраска Одличната Налепница За Винил Налепница На Отворено

DEN 0.67
Износ

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Кларксон Небраска Оваа шарена, убава и стилска налепница е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Налепницата е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн Со кларксон Небраска отпечатен на дното. Оваа налепница лесно прикачена на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Квалитет на фотографија со висока дефиниција. Совршено за лепење на вашиот фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Графиката е отпорна на сурова временска состојба, отпорна на избледување и одржува светла и остра долго време.

R

Им се допаѓа и на купувачите