.

.

Детско место за момчиња, атлетски џогер за џеб, големини XS-XXL

Детско место за момчиња, атлетски џогер за џеб, големини XS-XXL

DEN 2.67
Износ

Атлетскиот џогер на детското место момче е активен оставата, наменета да го задржи вашиот син стилски на и надвор од теренот. Затворањето на поштенскиот џеб ги чува личните предмети безбедни кога се активни и прилагодливата лента за половината овозможува удобно вклопување. Ogогер има манжетни за нозе за да ги увери пантолоните да седат во вистинската должина. Оваа атлетска пантолона е направена од руно полиестерска мешавина која е машинска миење и лесна за одржување. Манжетни за нозе. Прилагодлива лента за половината. Џебови од 2 зим.

R

Им се допаѓа и на купувачите