.

.

Dorman SL60502PR Заден десен стабилизаторски стабилизаторски лента за врски за специфични модели на Hyundai

Dorman SL60502PR Заден десен стабилизаторски стабилизаторски лента за врски за специфични модели на Hyundai

DEN 2.00
Износ

Овој комплет за врски за стабилизатор на суспензија е прецизен инженерски и строго тестиран за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на специфични возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Директна замена - се вклопува и изведува како оригиналната опрема на специфични возила. Сигурно вклопување - прецизно -инженер за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција - произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани - темелни мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел се вклопува : Hyundai Santa Fe : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 година.

R

Им се допаѓа и на купувачите