.

.

HelloDecor 7x5ft Црвен Кадифе Сцена Завеси Позадина Театар Сцена Фотографија Позадина Дете Момче Девојче Дете Возрасни Портрет Празничен Празник Партија Концерт Танц Фо?

HelloDecor 7x5ft Црвен Кадифе Сцена Завеси Позадина Театар Сцена Фотографија Позадина Дете Момче Девојче Дете Возрасни Портрет

DEN 398.40
Износ

Изработени Од Полиестерска Ткаенина, големина : 5 х 7 стапки (220х150см).Манчинско Перење, Без Бразда.Само позадина! . Позадина Со Врвот пол путер-печатени, боја верност, не е лесно бледнеат, уметнички ефект стерео чувство на силна. Мала тежина, лесна за преклопување, складирање и носење,може да се користи како подарок за семејството, пријателите. Снимање во затворен простор;свадба, забава, роденденска забава, фестивали, видео, тв во живо, јутјуб, студио,клуб, настан или дома, позадина за дигитална фотографија;новороденчиња, деца и фотографија на производи. Изработени Од Полиестерска Ткаенина, големина : 5 х 7 стапки (220х150см).Манчинско Перење, Без Бразда .Само позадина! .Само позадина!. Позадина Со Врвот пол путер-печатени, боја верност, не е лесно бледнеат, уметнички ефект стерео чувство на силна. Мала тежина, лесна за преклопување, складирање и носење,може да се користи како подарок за семејството, пријателите. Снимање во затворен простор;свадба, забава, роденденска забава, фестивали, видео, тв во живо, јутјуб, студио,клуб, настан или дома, позадина за дигитална фотографија;новороденчиња, деца и фотографија на производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите