.

.

Потпис од ultra ultra joggers на Levi Strauss & Co. Јуниорс

Потпис од ultra ultra joggers на Levi Strauss & Co. Јуниорс

DEN 319.68
Износ

Дали потписот од ultra ultra joggers ugggers upscale upscale upscale upscale upscale или екстра-спортски фармерки? Зошто да изберете? Тие имаат висока половината и зашилена нога што се собира на полите. Премиум квалитет, супер затегната ткаенина ги гушка вашите облини и ја одржува својата форма цел ден додека се флексира и се движи со вас. 98% памук, 2% еластан. Twill. Тенок затегнат вклопување. Отворено отворање на нозете. Висока половината. Дали потписот од ultra ultra joggers ugggers upscale upscale upscale upscale upscale или екстра-спортски фармерки? Зошто да изберете? Тие имаат висока половината и зашилена нога што се собира на полите. Премиум квалитет, супер затегната ткаенина ги гушка вашите облини и ја одржува својата форма цел ден додека се флексира и се движи со вас . машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите