.

.

Машки Дуксери Обични Цврсти Паднати Врвови На Ракавите На Рамената Блуза Со Дуксер Со Кружен Врат

Машки Дуксери Обични Цврсти Паднати Врвови На Ракавите На Рамената Блуза Со Дуксер Со Кружен Врат

DEN 271.84
Износ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 116см/45.67" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 52см/20.47" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 120см/47.24" Рамо : 58см/22.83" Ракав : 53см/20.87" Должина : 68см/26.77" Големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 124см/48.82" рамо : 59см/23.23" ракав : 54см/21.26" должина : 70см/27.56" Големина : xl сад : 10 еу : 40 Биста : 128см/50.39" рамо : 60см/23.62" ракав : 55см/21.65" Должина : 72см/28.35" големина : Ххл сад : 12 еу : 42 биста : 132см/51.97" рамо : 61см/24.02" ракав : 56СМ/22.05" должина : 74см/29.13" големина : хххл сад : 14 еу : 44 биста : 136см/53.54" рамо : 62см/24.41" Ракав : 57см/22.44" Должина : 76см/29.92" Големина : Ххххл сад : 16 еу : 46 биста : 140см/55.12" РАМО : 63СМ/24.80" ракав : 58см/22.83" должина : 78см/30.71" големина : хххххл сад : 18 еу : 48 БИСТА : 144СМ/56.69" рамо : 64см/25.20" ракав : 59см/23.23" должина : 80см/31.50" машки обичен цврст пад НА РАМО РАКАВ ВРВОВИ кружен Врат дуксер блуза целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како Се Појавува Стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Материјал : Полиестерска Декорација : Цврста Должина На Блуза : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Тркалезна Шема : Цврст Стил : Секојдневно / Секојдневно што добивате : 1 Х Машки Дуксер Карактеристика : Л Специјален Паднат Ракав За Рамо/Цврст дизајн л изработен Е од материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Долг Ракав, Паднат Ракав За Рамо, Цврст л Погоден За Дневен/Секојдневен изглед Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Машки Обичен Цврст Пад На Рамо Ракав Врвови Круг Вратот Дуксер Блуза За С. големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. дуксери за мажи графички дизајн. мажи божиќни подароци. младите машки дуксери патентираат.

R

Им се допаѓа и на купувачите