.

.

Божиќна Облека За домашни Миленици Зимски Костим За Кучиња Црвен Елен Џемпер За Мали Големи Кучиња Облека За Кученца Џемпери За Миленичиња Облека За Кучиња-Големи?

Божиќна Облека За домашни Миленици Зимски Костим За Кучиња Црвен Елен Џемпер За Мали Големи Кучиња Облека За Кученца Џемпери

DEN 207.84
Износ

Опис r. r. Овој џемпер е крзнен, што може да им овозможи на миленичињата да се загреваат во студените денови за да спречат да бидат болни. Овој прекрасен џемпер може да ги направи вашите кучиња привлечни На Божиќните забави. Моделот на елени е уникатен и може да ја додаде атмосферата на фестивалот. R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Акрилни влакна.р. - Големина ХХС : 20см(Врат);19см(Должина На Грбот);26см(Биста);р. - Големина ХС : 21см(Врат);23см(Должина На Грбот);28см(Биста);р. - Големина С : 25см(Врат);27см(Должина На Грбот);31см(Биста);р. - Големина М : 29см(Врат);31см(должина на грбот);36см(биста);Р. - големина л : 38см(врат);39см(должина на грбот);44см(биста);р. - големина xl : 48см(врат);48см(должина на грбот);54см(биста);Р. - големина xxl : 54см(врат);60см(должина на грбот);69см(биста);р. - празничен џемпер го одржува крзнениот ТОСТ за БЕБИЊА топол и се чувствува како да јаде во Студено време.- Оставете доволно простор на дното за тој/таа да ја користи бањата без самиот да се извалка.р. - голем хит! Овој џемпер му помага на вашето домашно милениче да носи тематска забава "Холи Џемпер" и е одлично дополнување на Вашата Божиќна прослава.р. - дизајн на џемпер со пуловер, без копчиња или патент, стилски изглед; дупката на предната нога е совршена, без ракави, предните нозе се малку надолу.р. - каква одлична идеја за подарок за сопственикот на пријател со четири нозе . 1 х џемпер. Празничниот Џемпер го одржува крзнениот тост за бебиња топол и сака да јаде во студено време. Оставете доволно простор на дното за тој/таа да ја користи бањата без самиот да се извалка. Голем хит! Овој џемпер му помага на вашето домашно милениче да носи тематска забава "Холи Џемпер" и е одлично дополнување на Вашата Божиќна прослава. Дизајн на џемпер со пуловер, без копчиња или патент, стилски изглед; дупката на предната нога е совршена, без ракави, предните нозе се малку надолу. Каква одлична идеја за подарок за сопственикот на пријател со четири нозе.

R

Им се допаѓа и на купувачите