.

.

Суанрет Дете Бебе Девојка Маица Панталони Летни Тимови Летаат Ракав Блузи + Шарени Одблесокот Панталони Детска Облека Цветни 18 Месеци

Суанрет Дете Бебе Девојка Маица Панталони Летни Тимови Летаат Ракав Блузи + Шарени Одблесокот Панталони Детска Облека Цветни

DEN 319.84
Износ

Бебе Девојка 2 парчиња Летни Тимови, Летаат Ракав Блузи + Шарени Ѕвончиња Постави Облека За Мали Деца. Карактеристики : . Совршено како летна пролет daily секојдневно носење. Препорачано рачно/машинско перење одделно, закачете суво и не избелувајте. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. . Големина(см)tttttttttt t. 80 Ttops Должина : t19, 5t Bust : t47пресврт : t40 Tpants Должина : t44t Советуваше Возраст : t6-12 Месеци. 90 t Tops Должина : t21t Bust : t49пресврт : t42 Tpants Должина : t47t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t22, 5t Bust : t51пресврт : t44 Tpants Должина : t50t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t24t Bust : t53пресврт : t46 Tpants Должина : t53t Советува Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t25, 5t Bust : t55пресврт : t48 Tpants Должина : t56t Советува Возраст : t3-4 Години. Големина (инчи)tttttttttt. 80 Ttops Должина : t7, 68 t Bust : t18, 50 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t17, 32 t Советува Возраст : t6-12 Месеци. 90 t Tops Должина : t8. 27 t Bust : t19. 29 пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t18, 50 t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t8. 86 t Bust : t20. 08 пресврт : t17. 32 Tpants Должина : t19. 69 t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Tops Должина : t9, 45 t Bust : t20, 87 пресврт : t18, 11 Tpants Должина : t20, 87 t Советува Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t10. 04 t Bust : t21. 65 пресврт : t18. 90 Tpants Должина : t22. 05 t Советува Возраст : t3-4 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Мулти-боја. Пол : За Девојки. Стил : Слатка, Секојдневен. Соодветни сезони : Лето, Пролет, Fall. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Мека и дише. Комплет за девојчиња, удобен за носење, безопасен за нежната кожа на бебето. Карактеристика : облека за новороденчиња : Блузи : Ракави За Летање, тркалезен врат, цветни/јагоди/графички принт. Одблесокот Панталони : Еластична појас, шарени шема. Дизајн : комплети За мали деца за девојки, сладок и шик стил. Направете ја вашата мала принцеза послатка и привлечна, истакнувајќи се дури и во толпата. Подарок : облека За мало девојче. Тоа е прекрасен избор за подарок за вашата ќерка, внука или пријатели кои имаат бебе, се грижиме дека ќе го сакаат овој комплет. Повод : облека За ѕвонче за бебиња, погодна за надворешна облека, како што се плажа, одмор, натпревар, фотосесии, играње надвор, ден на семејството итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите