.

.

Бесплатна собрание за машка лесна фланелна кошула со долги ракави, големини XS-3XL

Бесплатна собрание за машка лесна фланелна кошула со долги ракави, големини XS-3XL

DEN 287.84
Износ

Време е да го канализирате вашиот внатрешен рокер од 90 -тите години, бидејќи скромната проверена кошула оди на места! Карираната фланелна кошула на бесплатното склопување е главен дел од облеката и од добра причина. Идеално е за носење со нашите модерни права фармерки со двојки (продадени одделно) и кожни чизми, но изгледа подеднакво кул облечено отворено над чиновите и патиките. Исто така, може да се удвои како импровизирана јакна, додека му се спротивставува на кошулата на Оксфорд со своите способности за положување - Versatility ќе ви заработи главни поени за стилизирање. Накратко, ако веќе немате, потребна ви е фланелна кошула! Само на. Материјал : 65% полиестер/35% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Отворен џеб на градите. Карактеристики : лесен, ткаен дизајн; карирана шема; пристрасен јарем; кутија плетенка во центарот на грбот. Машка лесна фланела карирана кошула од бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите