.

.

JewelersClub Carat T.G.W. Бели топаз, сребрени обетки обетки

JewelersClub Carat T.G.W. Бели топаз, сребрени обетки обетки

DEN 4736.00
Износ

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен камен. Изберете од сребро или жолто злато сребро за да одговараат на вашиот избор. Носете како мал акцент на која било облека, или додадете малку природна убавина на вашите втора пирсинг. Направено од 0,925 Стерлинг сребро. 6 мм тркалезен скапоцен камен. Безбедно со притисок назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите