.

.

Софија фармерки женски Габриела средно издигнување во Бермуда шорцеви

Софија фармерки женски Габриела средно издигнување во Бермуда шорцеви

DEN 284.00
Износ

Паметни, лесни шорцеви во Бермуда од фармерки на Софија од Софија Вергара-летен стил на тексас што го баравте. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : con un un estilo relajado, las elegantes bermudas de sofia jeans de sofia vergara tienen elen de mezclilla veraniego que има estado buscando. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 ""; Цинтура : 25 ""; бисто : 32 ""; Кадерас : 36 "". Омилен модел е носење со големина 4/la modelo que se presenta viste una talla 4. приближно. In Seam : 8 ""/largo de Enterepierna aproximado : 8 "". Среден пораст; Skinny Fit/Cintura Media; Talle Ajustado. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Потресени детали/detalles desgastados. Зошто ќе го сакате : разноврсна за работа или игра во памук-мешавина и тексас на истегнување. /Por qué te Encantarán : tienen un versátil diseño, con mezcla de algodón y mezclilla que estira, que puedes usar para al al trabajo o para salir a pasear. 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од Sofia Wermage Sumped Shermud Bermuda Shorts. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате. “.

R

Им се допаѓа и на купувачите