.

.

Sesame Street Deluxe Sound Sound Setty Seat, 1. CT

Sesame Street Deluxe Sound Sound Setty Seat, 1. CT

DEN 479.84
Износ

Sesame Street® Deluxe Sound Sound Setty Seat. Направено со целиот нов материјал кој се состои од полиуретанска подлога за пена. За бебиња 18+ месеци. Активира 3 разиграни звуци. Вклучени се 3 батерии Ag13 (LR44). Има рачки што не се лизгаат, меки и безбедни отстранливи меки стража за прскање и дополнителна густа отстранлива перница за лесно чистење. Се вклопува на редовни или издолжени тоалетни седишта. Sesame Street® Deluxe Sound Sound Potty Seat . Активира 3 разиграни звуци! . Потребни се 3 Ag13 (LR44) батерии, вклучени . 18+ месеци . пробајте ме! . Притиснете ја рачката.

R

Им се допаѓа и на купувачите