.

.

Подлога За Домашен Мебел Обичен Страничен Стол, Средно Кафеав, Комплет од 2

Подлога За Домашен Мебел Обичен Страничен Стол, Средно Кафеав, Комплет од 2

DEN 1934.40
Износ

Оваа трпезариска столица во стилот на мисијата има решеткаст грб и дрвени седишта за да се создаде класичен изглед на мисијата што никогаш нема да излезе од мода. Додадете го ова парче во вашата трпезарија за топол и привлечен простор. Подножје Дома Мебел 100622 Секојдневен Страничен Стол, Средно Кафеав, Комплет од 2.

R

Им се допаѓа и на купувачите