.

.

Блузи со манжетни За Жени Со Еднобојна Чипка Спојување Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Женски Врвови Бели М

Блузи со манжетни За Жени Со Еднобојна Чипка Спојување Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Женски Врвови Бели М

DEN 3.00
Износ

41"големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 115 CM/45. Женските Врвови Материјал : полиестер.83"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95cm/37. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.27" должина : 65см/25. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2.50" Должина : 58cm/22. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сезони, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.

R

Им се допаѓа и на купувачите