.

.

Летање дома -ПРЕМИУМ ВРАБОТНА ПРИНТ

Летање дома -ПРЕМИУМ ВРАБОТНА ПРИНТ

DEN 3.00
Износ

Летање дома -Премиум врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно матка и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите