.

.

Дијаграм за сини бродски бродски брод со детален план за дизајн на патенти за планови, wallидна уметност, 48, дизајн од Карл Хронек

Дијаграм за сини бродски бродски брод со детален план за дизајн на патенти за планови, wallидна уметност, 48, дизајн од Карл

DEN 2.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : водни плочки; Сад; Возило; Транспорт; Брод; Едриличар; Планот. Дизајн од Карл Хронек.

R

Им се допаѓа и на купувачите