.

.

Skените на Skechers Women's On The Go Goy радосен пакет на пријатна чизма на глуждот

Skените на Skechers Women's On The Go Goy радосен пакет на пријатна чизма на глуждот

DEN 3.33
Износ

Инспирирани од платформата Skechers Gowalk oyој, Skechers во Goy Joy - пакетот на глуждот се комбинира иновации и стил во модерен обичен изглед на ладно време за чистење. Се одликува со иновативен дизајн од 5 Gen Midsole и мека велур и Faux Fur горе со нов Skechers Air ладен Goga Mat insole за најнапредното искуство за одење досега. Иновативни и високо реагирани 5 Gen Midsole Cushioning New Skechers Air ладење Goga Mat insole за амортизирање на следната генерација и поддршка за намалување на средниот дизајн за подобрена тежина за поддршка на лак : 8 1/4 мл. по багажник во женска големина 7 велур горе третирано со 3М шкотски кугар за да се спротивстави на водата и дамките. Лизгајте на случајно ладно време на глуждот Висина на глуждот Chugga Дизајн на поделба на вратилото за лесно лизгање на вклопувањето го покажува faux крзно исечено залепено цвест акценти меки ладилки за крзно од крзно и мека ткаенина за соборување модифициран единствен дизајн за постабилизиран амортизиран перниче. Поставете ја облогата на крзно. Технологија со 5 генерации. Ортолит. 3М Скока. Воздухот ладен Гога Мат.

R

Им се допаѓа и на купувачите