.

.

Високо море Буканеер пиратски костум за Ноќта на вештерките

Високо море Буканеер пиратски костум за Ноќта на вештерките

DEN 799.84
Износ

Поради сезонски волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Костим за возрасни за возрасни за Ноќта на вештерките на високи мориња : Вклучува фустан со прицврстен елек, појас, бандана, врвови за подигање и капа. Копчиња и чевли не се вклучени. Ткаенина : 100 проценти полиестер. Грижа : миење на рацете одделно во ладна вода; само линија на суво; Не бели; Не пеглајте. Достапно во димензии на жени за возрасни. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина . ќе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите табелата со големина. Преземете Adobe Acrobat Reader сега.

R

Им се допаѓа и на купувачите