.

.

Птицата „Ступел индустрии“ се преплавени на современ портрет сликарство на платно wallидна уметност, 36, дизајн од Роберта Даер

Птицата „Ступел индустрии“ се преплавени на современ портрет сликарство на платно wallидна уметност, 36, дизајн од Роберта Даер

DEN 1.00
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : крава; Говеда; Цицач; Животно; Рино; Дивиот свет ;. Дизајн од Роберта Даер.

R

Им се допаѓа и на купувачите