.

.

Копче за копче за нокти, со кадифено кревет, повеќе бои и големини

Копче за копче за нокти, со кадифено кревет, повеќе бои и големини

DEN 2.00
Износ

Додадете елегантен и модерен центар во спална соба со креветот за копче за нокти. Тој е тапациран во мек кадифе за луксузно чувство и е конструиран со меко подлога за пена. Ова нуди удобна поддршка кога седите исправено во кревет. Индивидуално детали за копчето за нокти додава на елегантниот изглед на овој модерен тапациран кревет и одговара на повеќето декор. Вклучени се шини за појавување и рамка за кревет и креветот е лесен за склопување. Исто така, доаѓа со хардверски комплет за дополнителна погодност. Додадете душек и пролет на кутијата (не е вклучена) за целосно собрание. Овој кадифениот тапациран кревет е достапен во повеќе бои и големини. Граница на копчето за нокти, со кадифено кревет, повеќе бои и големини : луксузно мека кадифена тапацир. Индивидуално детали за копчето за нокти. Headboard прилагодува до 3 ". Совпаѓање на тапацирани шини и рамка за кревет вклучени. Произведено во Илиноис. Само чисто место. Потребно е душек и пролет на кутијата. Потребно е лесно склопување. Вклучен е хардверскиот комплет. Близнак : 78" L x 41 "W x 51" H . Целосно : 78 "L x 56" W x 51 "H. Queen : 83" L x 62 "W x 51" H. Кинг : 83 "l x 78" W x 51 "H. California King : 87" L x 74 "W x 51" H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци . Современиот тапациран кревет е достапен во : бисер, мед, модар патлиџан, чоколадо, карибите, јаболка, Бери и црна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите