.

.

Каловеј Милс Колибри Задоволство Отворено Вратата 24 36

Каловеј Милс Колибри Задоволство Отворено Вратата 24 36

DEN 527.84
Износ

Цела сезона, брза боја и толерантна на временските услови : Издржлив кокошарник што чисти чевли. Винил поддршка. Димензии : 36 Л х 24 В х 60 Ч во. Направете одличен подарок. Изработено од природна кокошка, густо влакно што е природно обликувано и отпорно на мувла. Кокошката е обновлив ресурс кој е издржлив и груб, одличен за чистење на чевли за стружење. Винил поддржан за зголемена издржливост и за да се спречи движењето, вратите на кокошките се толерантни на временските услови ја апсорбираат влагата и ја задржуваат својата форма. За најдобри резултати чувајте во заштитено подрачје како што е покриен трем, одржувајќи ја екстремната влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно чистење на цревото.

R

Им се допаѓа и на купувачите