.

.

Пливаат Жени Треперат Асиметрични Бикини Пливаат Врвот

Пливаат Жени Треперат Асиметрични Бикини Пливаат Врвот

DEN 1.67
Износ

Производител : Жад Пливање Стил Тип : Бикини Пливаат Врвот Колекција : Жад Пливање Ракав Должина : Материјал : 78% Најлон/22% Ликра Спандекс Ткаенина Тип : Рашири Специјалитет : Треперлив Шку : БХ5257514 Женски Бикини Пливаат Врвот. Трепери. Асиметрично Истегнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите