.

.

Самсунг Галакси На Калено Стакло Заштитник На Екранот Во Јасно

Самсунг Галакси На Калено Стакло Заштитник На Екранот Во Јасно

DEN 159.20
Износ

Самсунг галакси он5 (ј5) калено стакло. Стакло со дебелина од 0,33 мм, за да спречите остри предмети да го оштетат екранот. Моќен заштитник на екранот за апсорпција на удари. Одлична комбинација на јасност и заштита. Ако е Скршено, стаклото се распаѓа на мали парчиња кои не се остри. Дури и остри предмети како ножеви и клучеви нема да ја изгребат чашата. Отпорен на прашина издржлив подобрување на чувството за ракопис. Вклучува крпа за чистење. Лесна инсталација и отстранување, без никакви гребнатини на екранот. Овој реико самсунг галакси на5 заштитник на екранот од калено стакло во јасно е одличен предмет од калено стакло по цена на клиренс под 10 долари не можеш да пропуштиш. Самсунг галакси он5 (ј5) калено стакло. Калено Стакло.

R

Им се допаѓа и на купувачите