.

.

Уникатен Разбој Дијаманти Матри Решетка Тепих Сина Светло Сина 3' 3 5' 3 Правоаголник Геометриски Крајбрежен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Дијаманти Матри Решетка Тепих Сина Светло Сина 3' 3 5' 3 Правоаголник Геометриски Крајбрежен Совршен За Дневна

DEN 1.33
Износ

Донесете ред и софистицираност во вашиот дом со колекцијата Матрични Решетки. Сложените геометриски обрасци и даваат на колекцијата Матрични Решетки несомнено модерна, високотехнолошка атмосфера, додека ладните сиви и блуз позајмуваат софистицираност и ја спречуваат да биде препотентна. Високиот 1/2" купот додава дополнителна удобност совршен за спална соба или дневна соба. Сина и слонова коска правоаголна област фрли килим. Машина ткаени; геометриски модел; висина на купот мери 0,5 инчи. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 3,25 стапки и долг 5,25 стапки.

R

Им се допаѓа и на купувачите