.

.

Машки Вода Чевли Возрасни Машки Плажа Чевли Црна Кралската 10

Машки Вода Чевли Возрасни Машки Плажа Чевли Црна Кралската 10

DEN 2.67
Износ

Подобра Влечна Сила Без Разлика Каде Гобашите, реките, па дури и базените можат да претставуваат предизвици за вашите стапала - од лизгави карпи покриени со мов до скршено стакло и крцкав бетон. Норти Менс Аква Вода Чевли чувајте низок профил додека обезбедувате одлична влечна сила и максимална заштита од неочекувани подводни опасности.Дизајниран Со Спортови На Вода Во Умако сакате да бидете активни во вода, без разлика дали пливате, сурфате, нуркате или рафтинг со бела вода и кајак, ќе цените како Чорапите Со Вода Норти ги гушкаат нозете. Мрежата што дише овозможува слободно течење на водата и воздухот - што им помага на чевлите брзо да се исушат. Растегливите неопренови горни делови обезбедуваат заштитен слој, но лесно се лизгаат и исклучуваат дури и кога се влажни.Цврсто стегање Со Врвка за Влечење на задниот дел од Потпетицата нема да мора да се грижите дали вашите аква чорапи ќе летаат од вашите нозе во незгодни моменти кога навигирате со вода што брзо се движи или трчате по плажата. Стилот на врвката за влечење се стега цврсто и обезбедува сигурно вклопување или силниот стил на затворање на ткаенината ги одржува вашите чевли на место без оглед на тоа circumstance.No Поставено Прашање 30-Дневна Гаранција Не треба да погодувате-одвојте цели 30 дена за да се осигурате дека ќе се вклопат. Ако не ги исполнат вашите очекувања, едноставно вратете ги неносени за враќање без прашања.Нарачајте Ги Вашите Нови Водени Чевли Со Аква Чорапи Од Норти Менс Денес И Излезете И Уживајте ВО Водата 40157 СУПЕРИОРНА ВЛЕЧНА СИЛА : гумените надворешни ѓонови Со Нелизгачки зафат обезбедуваат најдобра влечна сила достапна за оние времиња кога навистина ви е потребна - како кога се движите низ брзи речни корита или карпести плажи. Овој стил На Млади Мажи одговара на момчиња и тинејџери на возраст од 11-16 години и работи со мала големина 1. МРЕЖА ШТО ДИШЕ КАКО КОЖА : мрежестите панели што овозможуваат воздухот и водата да течат брзо се клучни за вашата удобност и способност за брзо движење. Чорапите со вода брзо се сушат. ИСТЕГНЕТЕ ГО ГОРНИОТ ДЕЛ ОД НЕОПРЕНОТ : Неверојатно лесно се повлекува и исклучува - дури и кога стапалата се натопуваат влажни. Им дава на вашите стапала дополнителен слој на заштита од остри карпи, школки, стакло и што и да е друго што демне под брановите. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : Лесно прицврстете ги вашите аква чорапи со прилагодливиот тесен кабел за влечење на задниот дел од петицата и тие нема да ви излезат од стапалата додека не ги соблечете. Доаѓа во 4 популарни комбинации на бои. Одговара На Момчиња и Тинејџери На возраст од 11 преку 16 И РАБОТИ 1 ГОЛЕМИНА МАЛИ, ПА ЦЕЛ 1 ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА. БЕЗ ПРАШАЊА ПОСТАВЕНИ 30-ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА : нема потреба да се погоди-земете цели 30 дена за да се осигурате дека ќе се вклопат. Ако не ги исполнат вашите очекувања, едноставно вратете ги неносени за враќање без прашања. Норти Машки Вода Чевли За Мажи Аква Чорап Пливање Чевли Плажа Базен Црна Кралската.

R

Им се допаѓа и на купувачите