.

.

Опуштени фармерки на Georgeорџ Машки

Опуштени фармерки на Georgeорџ Машки

DEN 1.00
Износ

Додадете опуштен пар фармерки со тексас на вашиот плакар од Georgeорџ со директно вклопување за удобност и класичен стил на пет џеб. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. приближно. ИНСЕАМ : 33 ”. Опуштено, директно вклопување. ZIP лета; Затворање на копчињата. Стил од 5 џеб. Јамки на појас. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите