.

.

Пајл Жени Со Долги Ракави Обични Дуксери Слободно Време Спортски Дуксер V Вратот Одмор Пуловер Маица Сина XL

Пајл Жени Со Долги Ракави Обични Дуксери Слободно Време Спортски Дуксер V Вратот Одмор Пуловер Маица Сина XL

DEN 607.84
Износ

Опис пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксер Со Качулка, Качулки Врвови Пуловер, Лабава V Вратот Тип На Блуза : Цврста Боја, Качулка, Копчиња, Врвка За Влечење : Бела, Црвена, Сива, Зелена, Црна, Кафе, Сина (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% полиестер, 35% Памучно Деколте : V Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Лесната, ултра мека ткаенина може да ве стопли цел ден.2. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед воumn и зима.3. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн.4. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм. Обичните дуксери со долги ракави се чувствуваат меки и удобни и ќе Ви се допадне кога ќе ги добиете.Содржина на пакетот : 1 х Дуксери (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер Со Цврста Боја, Обични Врвови Со Качулка, Туники Со Долги Ракави Против Дуксери Со Пуловер На Вратот. Материјал-65%Полиестер 35%Памук. Женскиот Пуловер Изработен од Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Блузи Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови На Дуксери, Врат Со Качулка, Дуксери Со Долги Ракави, Пуловер, Лабаво Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите