.

.

Западна Женски Возрасни Жени 9. ДИВАС3-Блк Блек

Западна Женски Возрасни Жени 9. ДИВАС3-Блк Блек

DEN 286.40
Износ

Сандалата Со Слајд Диви ќе биде задолжителна во вашата гардероба. Класичната силуета има висока пета и тркалезен прст. Излезете со стил со оваа совршена сандала со потпетици од ден до ноќ. "Висина на петицата : 4,13","Висина На Петицата : ","4,13","Тип На Пета : цилето","Тип На Пета : ","Стилето","Тип На Пети : тпеп","Тип На Пети : ","Ѕиркаат","Опсег На Висина На Петицата : Висока","Висина На Петицата Опсег : ","Висока","Горен Материјал : Синтетички","Горен Материјал : ","Синтетички","Надворешен Материјал : вештачки","Надворешен Ѓон Материјал : ","Вештачки","Материјал За Обложување : Синтетички","материјал за обложување : ","синтетички".

R

Им се допаѓа и на купувачите