.

.

Тоскана од лесна улица Абријана италијански италијански сангали

Тоскана од лесна улица Абријана италијански италијански сангали

DEN 175.84
Износ

Погледнете трендовски и останете пријатно со италијанската направена Абријана од Тоскана од Лесна улица. Одликувајќи се со лесна и флексибилна надворешна плоча со потпетица до пети, изгорена подножје, ќе бидете воодушевени кога ќе ја пронајдете Абријана може да биде ваш летен сандал. Интванираната сандала за грло е лесно да се лизне и да оди околу вашиот ден. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Испреплетен италијански горен дизајн. Наменето и за мода и за удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите