.

.

Њуаир, лб. Пренослив Производител На Мраз, Дизајн На Маса, Големини На Мраз Од Куршуми

Њуаир, лб. Пренослив Производител На Мраз, Дизајн На Маса, Големини На Мраз Од Куршуми

DEN 1.00
Износ

Со овој моќен Производител На Мраз Neweair Countertop, никогаш повеќе нема да морате да се упатите во продавницата за мраз. Овој производител на мраз прави неверојатни 50 килограми мраз дневно, но исто така е доволно разноврсен за да направи 3 големини мраз за секоја пригода. Деловите без БПА гарантираат дека секогаш ќе имате мраз безбеден за консумирање, додека функцијата за самочистење обезбедува чист мраз и свеж вкус секој пат. Моќниот производител на мраз на работната површина прави нова серија мраз од куршуми на секои 6 минути за до 50 килограми мраз секој ден.Сите делови се сертифицирани бпа-бесплатно за мир на умот.Интуитивните дигитални контроли ви овозможуваат да изберете од 3 големини мраз за секоја пригода.Изберете кога сакате да направите мраз со програмабилен 18-часовен тајмер дебел, добро изолиран ентериер останува ладен подолготраен мраз Чувајте го вашиот мраз чист и свеж вкус со притискање на копче со удобна функција за самочистење. [Никогаш Повеќе Не Снемува Мраз] овој моќен Производител На Мраз На Њуаир прави до 50 килограми мраз секој ден за да ве одржува добро снабдени за сите ваши забавни потреби. Тоа е речиси исто како да купите пет кеси од 10 килограми мраз купени во продавница за еден ден. [Практична Функција За Самочистење ] одржувањето на вашиот производител на мраз без мувла и мувла е парче торта, благодарение на системот за самочистење. Само додадете мешавина од вода и оцет 1 : 1 во резервоарот и оставете го производителот на мраз да го прави остатокот за совршено чист мраз и свеж вкус секој пат. . [Интуитивни Контроли и 3 Големини На Мраз] Правењето мраз е уште полесно благодарение на интуитивниот лцд контролен панел. Изберете од мал, среден или голем мраз од куршуми лесно со притискање на копче. Малиот мраз е совршен за пијалоци, додека големиот мраз лесно ги полни ладилниците за активности на отворено. Забавата е брзо благодарение на 18-часовниот тајмер. Поставете го да работи неколку часа пред вашата забава, така што мразот е подготвен дури и пред да пристигнат вашите први гости. . [Лесно За Чистење На Делови Без БПА] Овој ПРОИЗВОДИТЕЛ на мраз сертифициран ОД ЕТЛ доаѓа со делови што се лесни за чистење и без БПА. Заврши правењето мраз? Едноставно отстранете го филтерот за одвод и гумениот приклучок за одвод и избришете ја внатрешноста со сунѓер или крпа. Деловите без БПА значат чист мраз со одличен вкус кој е безбеден за уживање онолку често колку што сакате. . [Изолираниот Простор за Складирање Го Одржува Мразот Ладен] Чувајте го вашиот мраз постуден подолго благодарение на ултра-изолираната област за складирање во овој производител на мраз. Вклучивме и отстранлив сад за мраз и пластична топка за погодност. Заборавивте на последните коцки? Без грижи. Водата од стопениот мраз се враќа назад во машината и се рециклира во следниот круг на правење мраз.

R

Им се допаѓа и на купувачите