.

.

Девојки Фустани Летен Цртан Модел Без Ракави Секојдневен Сарафан Детски Фустани Фустан За Дишење Летна Девојка Облека

Девојки Фустани Летен Цртан Модел Без Ракави Секојдневен Сарафан Детски Фустани Фустан За Дишење Летна Девојка Облека

DEN 271.84
Износ

Големина : 9м Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 51см/20.08" Должина : 44см/17.32" Големина : 12м Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 53см/20.87" Должина : 47см/18.50" Големина : 18м Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 55см/21.65" Должина : 50см/19.69" Големина : 24м Препорачана возраст : 18-24месечна Биста : 57см/22.44" должина : 53см/20.87" големина : 3Ј ПРЕПОРАЧАНА ВОЗРАСТ : 2-3 години биста : 59см/23.23" должина : 56см/22.05" доенчиња девојки летен цртан модел без Ракави секојдневен Сарафан Детски Фустани фустани што дишаткарактеристики : материјалите носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода ,тој е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за носење бебиња. Пакетот вклучува : Фустан Од 1 ПАРЧИЊА ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракави од Цртани Филмови : Ракавиако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Погоден за секојдневно носење, свадба на забава, натпревар, роденден или други специјални прилики. летен фустан. цвет девојка фустан. бебешка облека. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите