.

.

Готвач Занает Основни Најлон Кујна Алатка И Прибор Во Собата, Во Собата, Виолетова

Готвач Занает Основни Најлон Кујна Алатка И Прибор Во Собата, Во Собата, Виолетова

DEN 2.33
Износ

Комплетот Со Пет Парчиња Најлон Алатки на готвачот Занает ги вклучува сите алатки потребни за комплетирање на вашата кујна. Тие се издржливи и безбедни за миење садови, уверувајќи дека ќе траат долго. Рачките удобно се вклопуваат во секоја рака што го прави готвењето целосна семејна активност. Овој комплет кујнски алатки од најлон вклучува вртење со дупчиња, лажица, дупчиња лажица, вилушка за шпагети и лажичка. Светлата боја совршено ќе се истакне во секоја кујна. 5 парче во собата. Вклучува вртење со дупчиња, лажица, дупчиња лажица, вилушка за шпагети и лажичка. Рачките удобно се вклопуваат во секоја рака. Издржлива долготрајна конструкција. Безбедна машина за миење садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите