.

.

Гдфун Женска Мода Обична Мода Со Долги Ракави Печатена Качулка Патент Џебен Капут--дуксери дуксери за жени

Гдфун Женска Мода Обична Мода Со Долги Ракави Печатена Качулка Патент Џебен Капут--дуксери дуксери за жени

DEN 3.33
Износ

Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 54cm/21.26" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 69cm/27.17"Големина : L биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 56см/22.05" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 52.5 см/20.67" ракав : 57см/22.44" должина : 71см/27.95"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 54см/21.26" ракав : 58см/22.83" должина : 72см/28.35"1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.Стил : Секојдневен, Мода2. Кул е за носење.Сезона : umn и зима3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.Должина на ракавот : долг Ракав4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!1 ЕЕЗ Женски Топсокација : Дома, Секојдневен Пол : Женска Облека : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или сув материјал : мала решетка за дуксери5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Обична спортска облека, печатен врв, секојдневен врв, моден дизајн користи женски цврсти основни дуксери/качулка/јакна жени/поштенски дуксер. Може да се носи за секојдневни секојдневни, канцелариски и семејни собири.—- преголем дуксер/женска облека/жени со половина патент дуксер/дуксер. Удобно и дише, полн со еластичност.—- поштенски качулка жени/трендовски кралица жени половина патент исечени дуксери/удобност бои екипажот дуксер/женска облека. Одмор, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор.—- женски дуксери пуловер со јака обложена со руно 1/2 патент/половина патент/качулка жени/жени цврста основна буква од руно лабава качулка. Обичните врвови се идеални за секојдневно носење, секојдневно, училиште, улично носење, датум, канцеларија, патување, одмор, спорт. Идеален подарок за семејства и женски пријатели.—- дуксер за жени/руно жени/жени тенка памучна јакна со патент со качулка/дуксер жени. Оваа Маица за рамо со капка лесно се комбинира со фармерки, панталони, шорцеви, искинати фармерки,хеланки и патики за секојдневен летен изглед.—- графички дуксери за жени/жени готски качулка со патент y2k графички долг ракав/женски графички дуксери/дуксери за женски графички дизајн. Изработени од Памук и Полиестер. Растегливиот и мек материјал прави да се чувствувате удобно. Лесен, дише и пријателски за кожата. Донесете гроздобер, еднобоен изглед и мек допир.——дуксер розова/јакни жени/платно дуксер/дуксер жени. Спарете го со Секојдневни Панталони, Фармерки, Џогери Или Шорцеви И Патики или Мокасини за Повеќе Стилски Изглед.—- дуксер женски/тинејџерски облека/поштенски дуксери за жени/сопруга дуксер/y2k дуксер/дуксер во авионски режим.

R

Им се допаѓа и на купувачите