.

.

Нсендм Шарени Притисни Халтер Жените Се Намали Две Костим За Капење Висока Бикини Висок Половината Нагоре Сет Костими За Капење Танкини Постави Помлад Костим За К?

Нсендм Шарени Притисни Халтер Жените Се Намали Две Костим За Капење Висока Бикини Висок Половината Нагоре Сет Костими За Капење

DEN 1.67
Износ

Шарени Притисни Оглавник Жените Сечат Два Костими За Капење Високи Бикини Високи Половини Парче Комплет Костими За Капење Танкини Комплет Помлади Костими за Капење тип : Дводелен стил : Сексисезона : Лето 3. Повлечете го затворањето. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета.Пол : Жени4. Леопард печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот.1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките, ви благодариме за вашето разбирање!Тип на шема : Печатен Материјал : Полиестер5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Прилика : одмор на Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн .2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка.Големина : S-XLPackage вклучуваат : 1 Set костими за капење (содржи градите рампа)Дизајн : Високо-намалување на ногата 4. Леопард Печатење Прави Атрактивен И Зачудувачки Изглед, Ве Прави Заводливи Меѓу Народот. Прилика : Одмор На Плажа, Облека За Плажа, Базен, Забава Во Базен, СПА ЦЕНТАР, Нуркање, Нуркање, Сурфање, Хаваи, Меден Месец Итн. 1. Големината Може да Биде 1-2см/1 Инчен Неточност Поради Мерење На Рацете. 2. Вистинската Боја Може Малку Да Варира Од Сликата Поради Светлосните Ефекти И Поставките, Ви Благодариме За Вашето Разбирање!. Дизајн : Високо исечена Нога. 2. Прилагодливи Ремени За Шпагети и Поместен Градник За Склекови, Обезбедуваат Максимална Поддршка.

R

Им се допаѓа и на купувачите