.

.

Јакна Отпечатоци патент печатење ќебе Патент јакна удобно ќебе патент Качулка Зимска Волна Јакнистрит Обичен Пуловер

Јакна Отпечатоци патент печатење ќебе Патент јакна удобно ќебе патент Качулка Зимска Волна Јакнистрит Обичен Пуловер

DEN 3.00
Износ

Продажба Поени1.Пол : Машки2.Деколте : Качулка3.Ткаенина : Руно4.Должина на ракавот : Долги Ракави Спецификации Пол : Машки стил : Тенок руно, Дизајнер, Секојдневен, Основен Повод : Улична Облека, Излегување, Спорт, Секојдневна, Дневна Спортска Облека Под Категорија : Јакна, Целосна Патент Качулка : Качулка : Руно, Полиестердизајн : Печатење, Должина На Патент Ракав : Долга Ракавеластичност : Микро-еластичен Изглед По Мене : Влажно И Хемиско Чистење, Шема за Перење : графички Отпечатоци, Племенска Сезона : Тип На Fall И Зимски Отпечатоци : отпечатоци Од Јакна Со 3д Печатење Ќебе Со Патент Јакна Удобно Ќебе Патент Качулка Зимски Волнени Јакнистрит Обичен Пуловер.

R

Им се допаѓа и на купувачите